דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

לימודי אילוף כלבים

אילוף כלבים החל כבר לפני אלפי שנים, בתור ביות הזאב באמצעות יצירת יחסי הדדיות בין הכלב לבין האדם. עם הזמן הכלבים רכשו את תכונותיהם מבני האדם והביעו רגש, לכן היום ישנו פתגם ידוע כי "הכלב הוא ידידו הטוב של האדם", זאת מאחר שבמהלך השנים בני האדם הרגילו את הכלבים להיות מבויתים, להרגיש חמלה ולהידמות לבן אדם ביחס ובהתנהגות. לאילוף כלבים יש גישות רבות, אותן ניתן ללמוד ולאחר מכן להחליט מה היא הגישה הנוחה והטובה ביותר עבורכם. המכללה האקדמית בוינגייט מעבירה לימודי אילוף כלבים שידריכו אתכם באמצעות הגישות המובילות בתחום וכמובן גם היעילות והאפקטיביות. כאמור, הכלב מקורו מגיע מהזאב, לכן בכדי שיהיה כלב ביתי, יש לאלף אותו ולחנך אותו כיצד מתנהגים בתוך הבית ומחוצה לו. ישנו ביקוש גבוה למאלף כלבים מקצועי, שיחנך את הכלב כבר מהיותו גור, כיצד להתנהג בדרך חיובית.

טכניקות של לימודי אילוף כלבים

לימודי אילוף כלבים בוינגייט מכשירים את המדריכים בטיפול בבעיות התנהגות, באמצעות לימודים אינטנסיביים בנושאים הקשורים להכרת הכלב, אם מבחינה אנטומית, פיזית או ביולוגית וכמובן פסיכולוגית. המאלף לעתיד מתנסה באופן מעשי באילוף, על ידי הכרת בעיות ומתן פתרונות, למידת שפת הגוף של הכלב, טכניקות אילוף שונות כגון תגמולי מזון הנחשבים כחיזוק חיובי, הימנעות, פסיכולוגיה של הלהקה ועוד. לאחר סיום הלימודים בהיקף של 450 שעות, הבוגרים שיעברו את הקורס בהצלחה, יקבלו תעודה של "מדריך לאילוף כלבים מקצועי" ויהיו רשאים לעסוק בתחום ולהירשם כמאלפי כלבים בהתאחדות מאלפי הכלבים בישראל.

הקמפוס בוינגייט

המכללה האקדמית בוינגייט ממליצה לכם להגיע ולהתרשם ממבחר גדול של לימודי תעודה בתחום הכושר והספורט, התיירות, הרפואה המשלימה ולימודים מאתגרים כמו קורס מורה דרך או לימודי אילוף כלבים. המכללה בוינגייט היא מוסד מוכר להשכלה גבוהה שעם השנים התפתח וקיבל מעמד גבוה יותר. בימים אלו נעשים מאמצים להפוך את התעודה הניתנת לכל בוגר, לתואר אקדמי רשמי ולא רק תעודת תעסוקה. המכללה מלמדת בצורה אקדמית ומקצועית ברמה הגבוהה ביותר בארץ, באמצעות צוות מרצים הנבחר על ידי פינצטה וזכוכית מגדלת. הקמפוס יקבל אתכם בשמחה ובזרועות פתוחות, לכל תחום בו תבחרו.

מאמרים רלוונטים נוספים

רכיבה טיפולית על סוסים בישראל

01/03/2015

קרא עוד

אכילה ואימון התנגדות

02/12/2014

קרא עוד

נפלאות הסו-ג'וק

11/08/2013

קרא עוד

הרצאה של רן בן שמעון

12/12/2013

קרא עוד

היי, שמי דליה מנטבר

04/02/2015

קרא עוד

מדריך למסע על שביל ישראל

04/02/2014

קרא עוד