דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

לימודי חינוך גופני- אפשרויות תעסוקה

חינוך גופני, משמע לחנך באמצעות ספורט, זאת הדרך הטובה ביותר לפעול במטרה לעשות כושר גופני ולהרוויח מכך אפקטיביות ולצבור ניסיון לחיזוק הכישורים. ילדים רבים רואים בשיעור חינוך גופני, כשיעור חופשי, בו הם נוהגים לשחק או לשבת בספסל בצפייה על חבריהם משחקים או עוסקים בפעילות גופנית. כיום, לאור הממצאים שאומרים כי אחוז ההשמנה גדל וחשוב להפעיל את הילדים, במטרה להחדיר בהם כושר גופני, לעזור להם להימנע ממחלות שונות וכמובן מהשמנת יתר. ההורים המודאגים, מוודאים כי בית הספר מעסיק מורה לחינוך גופני, שיחדיר מוטיבציה בילדים ויצליח לגרום להם לפעול, לא רק במסגרת שיעור חינוך גופני, אלא במהלך היום יום בזמני הפנאי שלו. המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה תלמידים באמצעות לימודי חינוך גופני ומעניקה לבוגרים תעודת הוראה ובנוסף גם תואר ראשון בוגר בהוראה.

אפשרויות תעסוקה

בסיום לימודי חינוך גופני במכללה האקדמית בוינגייט, הבוגרים יוכלו לבחור עבודה מתוך מגוון אפשרויות תעסוקה, כגון: מרכזי שיקום לב, הדרכה ופיקוד בנושא כשירות מבצעית במשטרה ובצה"ל, הוראת התנועה בגיל הרך, בגני ילדים וכמובן מורה לחינוך גופני בבתי ספר יסודיים ותיכוניים. המכללה האקדמית בוינגייט עובדת עם הטובים ביותר, עם סגל מרצים מעולה ובעל ניסיון של שנים ועם עזרים לימודיים חדישים, חדרי הרצאות מרווחים ונוחים, הכול במטרה ליצור מורים לחינוך גופני הטובים ביותר בארץ.

פרטים שצריך לדעת...

לימודי חינוך גופני הם לימודים אינטנסיביים, אך מעניינים מאוד, אשר מעניקים לא רק לימודים לקריירה, אלא תחומי עניין מאוד מסקרנים, יעילים לידע האישי. התלמיד יוכל להרחיב את ידיעותיו בתחומים נוספים, תוך כדי בחירה בנושאים נלווים, בהתאם לכישוריו ולתחומי העניין שלו. לימודי חינוך גופני כוללים לימודי חובה, בתוכם יש קורסים עיוניים וקורסים מעשיים, בנוסף לסטאז' ומתודיקה. סך הכול 300 שעות לימוד, כאשר בכל שבוע לומדים 10 שעות, מה שמאפשר לתלמידים להתפנות גם לדברים אחרים, עם עבודה, לימודים נוספים, משפחה וכדומה. המכללה האקדמית בוינגייט נמצאת בלב השרון ומציעה מרחב פסטורלי ונעים להעביר בו את זמן הלימודים. שכר הלימוד נקבע על ידי משרד החינוך, בהתאם להנחיות.

מעשירים ומלאי חוויה, לכל אחד מהסטודנטים. צוות המרצים מתייחס לכל סטודנט באדיבות ומעניק לו יחס אישי, ייעוץ והכוונה בכל זמן. 

מאמרים רלוונטים נוספים

קמפוס וינגייט, מכללה לחיים

28/08/2013

קרא עוד

כיצד טיול עם מורה דרך יכול לחסוך זמן וכסף בטיול

25/06/2015

קרא עוד

הרצאה של צביקה שרף – היבטים מנטאליים באימון

12/12/2013

קרא עוד

הסיפור של בלונדי: למנייטיס כרוני בסוסים – תיאור מקרה

19/01/2015

קרא עוד

הכן גופך לחורף

22/12/2014

קרא עוד

בריאות העור בגישה הנטורופתית

12/07/2017

קרא עוד