דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

חינוך גופני- מה התואר כולל?

חינוך גופני

פעילות גופנית הכרחית לאורח חיים בריא, בכל גיל ובכל מין וידועה כמסייעת לתהליך העיכול, למניעת מחלות ולשמירה על משקל תקין. רוב בתי הספר כיום מעסיקים אך ורק מורים שעברו הכשרה מקצועית ורכשו תואר ראשון של חינוך גופני. המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה מורים לספורט, באמצעות לימודי חינוך גופני, הנלמדים כתואר ראשון במכללה. ארגון הבריאות העולמי הצהיר כי חוסר בפעילות גופנית מהווה סיכון גדול לבריאות וגורמי סיכון רבים כגון מחלות לב, סוכרת, לחץ דם, סרטן ועוד. בכדי לשמור על אורח חיים בריא, חשוב לאכול ארוחות מאוזנות הכוללות דגנים מלאים, קטניות, ירקות ופירות. בכדי להטמיע חינוך גופני בקרב ילדים ונוער, חשוב להדריך את המורים בצורה הטובה ביותר, כיצד לנהל את הילדים במהלך שיעור חינוך גופני. מאחר שמדובר גם בחינוך ולא רק בספורט, המורים צריכים לחנך את הילדים כיצד לאכול בריא, מבחינת תזונה נכונה וכמובן, כיצד להפעיל את הגוף בכדי לעסוק בפעילות גופנית אפקטיבית ויעילה.

מה התואר כולל?

לימודי תואר ראשון בחינוך גופני מכשירים את הסטודנטים בהכשרה אקדמית- פדגוגית, מה שמאפשר להם להתמחות במקצועות נוספים, בהתמקצעות בתחומי התנועה והספורט. כל בוגר יקבל תעודת תואר ראשון בוגר בהוראה, תעודת הוראה, תעודת מדריך ותעודת התמחות במגוון מגמות. המכללה האקדמית בוינגייט מעניקה הכשרה משולבת, שבאמצעותה הבוגרים יוכלו למצוא מגוון עבודות בשוק העבודה ולא רק בתור מורי חינוך גופני. המכללה מאפשרת לקיחת הלוואה, מעניקה מלגות סיוע, מאפשרת שימוש חינם בחדר הכושר של המכללה, מעונות מוזלים, שיעורי עזר, הופעות ומסיבות במהלך השנה, השתתפות באליפויות אס"א, הנחות, הקלות לספורטאים ועוד. המכללה האקדמית בוינגייט מיוחדת על כל רבדיה, אם מבחינת הרמה הגבוהה של הלימודים ואם מבחינת ההיצע הרחב שהיא מציעה. תואר של חינוך גופני מקנה תואר בעל הכרה בינלאומית ברמה אקדמית גבוהה, עם מגוון רחב של מגמות התמחות. הלימודים מתקיימים במסגרת המכללה בתוך מתחם מפואר וחדשני, עם אולמות הרצאה מרווחים, אמצעי עזר מפותחים ועוד.

מה זה נותן לי חוץ מתואר?

במידה ואתם מחפשים אחר תואר מספק מבחינה תעסוקתית ומבחינת ידע לחיים, תואר של חינוך גופני יאפשר לכם לא רק להיכנס לשוק העבודה במהרה, אלא גם לדעת כיצד להתנהל בחיים מבחינת אורח חיים בריא, של פעילות גופנית ותפריט מאוזן. המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה תלמידים באמצעות צוות של מרצים מהמעלה הראשונה, המדריכים את התלמידים לשאוף למצוינות. בסיום, בוגרי המכללה הופכים להיות מאוד מבוקשים בבתי הספר השונים, מאחר שכידוע שהמכללה האקדמית בוינגייט מכשירה אותם להיות הטובים שיותר.

מאמרים רלוונטים נוספים

קורס מדריכי כדורסל - לילדים ונוער

17/03/2014

קרא עוד

מרוץ עמיצור ה-40 בסימן 70 שנה לקמפוס וינגייט

08/12/2013

קרא עוד

בפתחו של הלב על הכניסה לשערי בית הספר...

03/09/2019

קרא עוד

רשלנות רפואית ברפואת ספורט

20/01/2016

קרא עוד

חינוך גופני- מה התואר כולל?

28/08/2013

קרא עוד

לימודי נטורופתיה (רפואה טבעית)

23/09/2012

קרא עוד