דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

קמפוס וינגייט, מכללה לחיים

צעירים רבים מחפשים מוסד אקדמאי שמשלב רמה גבוהה של לימודים, יחד עם אווירה נעימה, צוות מקצועי וסטודנטים איכותיים. נראה כי המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) שבלב השרון, יכולה להציע את כל אלו ואף יותר. בקמפוס נלמדים מקצועות הכושר והספורט, בניהם קורס מדריכי חדר כושר, קורס מדריכי כדורגל, קורס מדריכי רכיבה על סוסים, קורס רכיבה טיפולית, קורס מורי דרך, קורסים שונים ברפואה משלימה כגון נטורופתיה ועוד. בנוסף למגוון העצום של הקורסים המוצעים, קמפוס וינגייט מציעים תכנית לימודים לתואר ראשון בחינוך גופני, תואר שני במדעי החינוך הגופני, השתלמויות, מכינות ועוד. ההיצע הרחב מאפשר לאותם צעירים לבחור את המקצוע אליו הם מתחברים, מתוך אינספור תחומים.

מקום טוב לגדול בו

המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) שם לו למטרה שאיפה למצוינות, יחד עם צוות מרצים מהשורה הראשונה, הם דוגלים בפרפקציוניזם ומחנכים את הסטודנטים שלהם לשאוף כמה שיותר גבוה. הנוף הפסטורלי שבלב השרון, בים שמורת פולג לבין הים, כולו טבול בתוך שדות ירוקים, מעניק לכל הבאים תחושה טובה ומקום נוח להיות בו. חדרי ההרצאות מרווחים ונעימים, מתקני הלמידה חדשים ומתקדמים ונראה כי כל מה שהקמפוס מציע, משביע רצון ומהנה. כידוע, מלבד רמת לימודים אחד האלמנטים החשובים בלימודים אקדמאים, היא הסביבה שתקבע אם הסטודנט יעביר את שנות הלימוד שלו באופן מהנה, יצבור זיכרונות וחברים. חשוב שהסביבה תהיה טובה אליך, בכדי שחיי היום יום בקמפוס יזמנו לך אופציות חיוביות והצלחה.

היסטוריה והווה

קמפוס וינגייט, של המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט, הוקם בשנות ה-40 כמרכז הכשרה למורים והיוותה בית להכשרת מורים ומדריכים לחינוך גופני. עם הזמן אוניברסיטאות הכירו בלימודים שם וראו בהם כחוג אחד ללימודי התואר הראשון. בשנת 1983 ממשלת ישראל העניקה לקמפוס היתר לפתוח מוסד להשכלה גבוהה, בשנת 1985 יש כבר בוגרים ראשונים שקיבלו תואר "בוגר בהוראה". עם השנים, המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) קיבל אישור להכשרה לתואר שני עצמאי ואף תואר שני עם תזה ובכך בשנת 2005, הפך להיות המכללה הראשונה בארץ שקיימה מסלול לימודים עם תזה. המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) ממשיך לצמוח ולהתפתח עם השנים וכיום הוא אחד המרכזים הפופולארים והטובים ביותר בארץ.

כל הסטודנטים המסיימים את לימודיהם במרכז, מתקבלים לעבודות הנחשקות ביותר בענף אותו למדו. בקמפוס וינגייט צוות של מרצים מעולה מהמעלה הראשונה, המחנכים את הסטודנטים לשאוף למצוינות ולהתפתח.

אווירה משפחתית

מטרת קמפוס וינגייט היא להכשיר מאמנים ומדריכים מצוינים, בעלי טכניקות ייחודיות ודרכי פעולה שנלמדות רק בקמפוס זה. מלבד הרמה הגבוהה של הלימודים, האווירה המשפחתית והחמה מוסיפה לאיכות ומעניקה לסטודנטים ביטחון עצמי ומאפשרת להם ללמוד את המקצוע שלהם בגאווה. בסיום הלימודים סגל המרצים וצוות המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) ממשיך לתמוך בכל סטודנט ומלווה אותו בשוק העבודה, בעזרה במציאת עבודה במקום איכותי ומוצלח. חלק משמעותי מההצלחה של אותם סטודנטים, היא התמיכה, האוזן הקשבת והסובלנות שצוות המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) מגלה כלפיהם. אין מקום נוסף כמו המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט), תגיעו ותתרשמו!

קורס מדריכי חדר כושר הוא קורס אחד, מתוך רשימה של מגוון גדול של קורסים לבחירה, שמעניקים לתלמידים את הכוח לעסוק במקצוע שהם אוהבים, באופן מקצועי ולא רק חובבני. המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט) מלווה את התלמידים במהלך הלימודים ואת הבוגרים בסיום, בחיפוש אחר עבודה שמתאימה לרמה הגבוהה שלהם. 

מאמרים רלוונטים נוספים

קורס מדריכי שחייה

09/01/2014

קרא עוד

סוגי הטיפולים בנטורופתיה

07/11/2012

קרא עוד

תרומה שאינה נמדדת במילים

29/12/2013

קרא עוד

השמנת ילדים – בעיה בממדים

09/03/2015

קרא עוד

לימודי רכיבה טיפולית- כיצד זה עובד?

28/08/2013

קרא עוד

חיטוב הגוף אצל נשים ותזונה

09/08/2018

קרא עוד