דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

וינגייט, מכללה לחיים

צעירים רבים מחפשים מוסד אקדמאי שמשלב רמה גבוהה של לימודים, יחד עם אווירה נעימה, צוות מקצועי וסטודנטים איכותיים. נראה כי המכללה הנמצאת בקמפוס וינגייט שבלב השרון, יכולה להציע את כל אלו ואף יותר. במכללה נלמדים מקצועות הכושר והספורט, בניהם קורס מדריכי חדר כושר, קורס מדריכי כדורגל, קורס מדריכי רכיבה על סוסים, קורס רכיבה טיפולית, קורס מורי דרך, קורסים שונים ברפואה משלימה כגון נטורופתיה ועוד. בנוסף למגוון העצום של הקורסים המוצעים, קמפוס וינגייט מציעים תכנית לימודים לתואר ראשון בחינוך גופני, תואר שני במדעי החינוך הגופני, השתלמויות, מכינות ועוד. ההיצע הרחב מאפשר לאותם צעירים לבחור את המקצוע אליו הם מתחברים, מתוך אינספור תחומים.

מקום טוב לגדול בו

המכללה לחינוך גופני במכון וינגייט שמה לה למטרה שאיפה למצוינות, יחד עם צוות מרצים מהשורה הראשונה, הם דוגלים בפרפקציוניזם ומחנכים את הסטודנטים שלהם לשאוף כמה שיותר גבוה. הנוף הפסטורלי שבלב השרון, בים שמורת פולג לבין הים, כולו טבול בתוך שדות ירוקים, מעניק לכל הבאים תחושה טובה ומקום נוח להיות בו. חדרי ההרצאות מרווחים ונעימים, מתקני הלמידה חדשים ומתקדמים ונראה כי כל מה שהמכללה מציעה, משביע רצון ומהנה. כידוע, מלבד רמת לימודים אחד האלמנטים החשובים בלימודים אקדמאים, היא הסביבה שתקבע אם הסטודנט יעביר את שנות הלימוד שלו באופן מהנה, יצבור זיכרונות וחברים. חשוב שהסביבה תהיה טובה אליך, בכדי שחיי היום יום במכללה יזמנו לך אופציות חיוביות והצלחה.

היסטוריה והווה

המכללה על שם וינגייט הוקמה בשנות ה-40 כמרכז הכשרה למורים והיוותה בית להכשרת מורים ומדריכים לחינוך גופני. עם הזמן אוניברסיטאות הכירו בלימודים שם וראו בהם כחוג אחד ללימודי התואר הראשון. בשנת 1983 ממשלת ישראל העניקה למכללה היתר לפתוח מוסד להשכלה גבוהה, בשנת  1985 יש כבר בוגרים ראשונים שקיבלו תואר "בוגר בהוראה". עם השנים, המכללה קיבלה אישור להכשרה לתואר שני עצמאי ואף תואר שני עם תזה ובכך בשנת 2005, המכללה על שם וינגייט הופכת להיות המכללה הראשונה בארץ המקיימת מסלול לימודים עם תזה. המכללה ממשיכה לצמוח ולהתפתח עם השנים וכיום היא אחת המכללות הפופולאריות והטובות ביותר בארץ.

כל הסטודנטים המסיימים את לימודיהם במכללה, מתקבלים לעבודות הנחשקות ביותר בענף אותו למדו. במכללה צוות של מרצים מעולה מהמעלה הראשונה, המחנכים את הסטודנטים לשאוף למצוינות ולהתפתח.

אווירה משפחתית

מטרת קמפוס וינגייט היא להכשיר מאמנים ומדריכים מצוינים, בעלי טכניקות ייחודיות ודרכי פעולה שנלמדות רק במכללה זו. מלבד הרמה הגבוהה של הלימודים, האווירה המשפחתית והחמה מוסיפה לאיכות ומעניקה לסטודנטים ביטחון עצמי ומאפשרת להם ללמוד את המקצוע שלהם בגאווה. בסיום הלימודים סגל המרצים וצוות המכללה ממשיך לתמוך בכל סטודנט ומלווה אותו בשוק העבודה, בעזרה במציאת עבודה במקום איכותי ומוצלח. חלק משמעותי מההצלחה של אותם סטודנטים, היא התמיכה, האוזן הקשבת והסובלנות שצוות המכללה מגלה כלפיהם. אין מקום נוסף כמו המכללה האקדמית בוינגייט, תגיעו ותתרשמו!

קורס מדריכי חדר כושר הוא קורס אחד, מתוך רשימה של מגוון גדול של קורסים לבחירה, שמעניקים לתלמידים את הכוח לעסוק במקצוע שהם אוהבים, באופן מקצועי ולא רק חובבני. המכללה האקדמית בוינגייט מלווה את התלמידים במהלך הלימודים ואת הבוגרים בסיום, בחיפוש אחר עבודה שמתאימה לרמה הגבוהה שלהם. 

מאמרים רלוונטים נוספים

אבחון פסיכודידקטי

17/02/2014

קרא עוד

לימודי הידרותרפיה

24/03/2014

קרא עוד

כיצד טיול עם מורה דרך יכול לחסוך זמן וכסף בטיול

25/06/2015

קרא עוד

"היד החמה" בכדורסל – אמת או אשליה?

01/09/2013

קרא עוד

אז מה אם יורד גשם בחוץ ?!

02/12/2012

קרא עוד

ביטוח אחריות מקצועית למאמני ספורט

15/10/2013

קרא עוד