דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

וינגייט - היסטוריה מכובדת ועתיד בהיר

וינגייט

כאשר אנחנו מחליטים ללמוד תחום מסוים, מדובר בהחלטה קשה מאוד, אך כאשר השאלה הנשאלת היא היכן ללמוד, התשובה פשוטה יותר, מאחר כי ידוע שהמכללה לחינוך גופני על שם זינמן במכון וינגייט, היא הבחירה הנבונה ביותר. הקמפוס הוא מוסד מוכר להשכלה גבוהה שמעניק הכשרה אקדמית ומשלב מקצועות שונים בתחומי הספורט, התנועה, השיקום, ההוראה ועוד. המכללה האקדמית הנמצאת במכון וינגייט פותחת את שעריה בכל שנה למען סטודנטים מרחבי הארץ ומאפשרת להם ללמוד קורסים מסוימים בפריסה עצמית, לפי מידת הנוחות והקרבה הגיאוגרפית שלהם.  המכללה נמצאת בין שמורת פולג לבין הים, בצד המערבי של כביש החוף, המקום פסטורלי, עם צמחייה ירוקה המעניק אווירה נעימה לכל הבאים. המכללה מאפשרת התמחות באחת המגמות מתוך מגוון גדול, תוך כדי לימודי חינוך, הוראה, שיקום וספורט.

היסטוריה מכובדת ועתיד בהיר

בשנת 1944 הוחלט לקרוא למרכז להכשרת מורים על שם אורד צ'ארלס וינגייט, משם הגיע השם ומאז המרכז המשיך להתפתח ולבנות ענפים נוספים. בשנת 1985 מקבלים הבוגרים הראשונים של מסלול התואר תעודת בוגר בהוראה ובשנת 1995 יש כבר בוגרים ראשונים לתואר שני בחינוך גופני. כיום, יש כבר לימודים לתואר שני עם תזה ומכאן השמיים הם הגבול. במהלך השנים, המכללה האקדמית על שם וינגייט המשיכה להתפתח וליצור לעצמה שם בעל רמה גבוהה, של לימודי יוקרה ואיכות. כל הסטודנטים המסיימים את לימודיהם במכללה, מתקבלים לעבודות הנחשקות ביותר בענף אותו למדו. במכללה צוות של מרצים מעולה מהמעלה הראשונה, המחנכים את הסטודנטים לשאוף למצוינות ולהתפתח.

מטרת קמפוס וינגייט היא להכשיר מאמנים ומדריכים מצוינים, בעלי טכניקות ייחודיות ודרכי פעולה שנלמדות רק במכללה זו. מלבד הרמה הגבוהה של הלימודים, האווירה המשפחתית והחמה מוסיפה לאיכות ומעניקה לסטודנטים ביטחון עצמי ומאפשרת להם ללמוד את המקצוע שלהם בגאווה. בסיום הלימודים סגל המרצים וצוות המכללה ממשיך לתמוך בכל סטודנט ומלווה אותו בשוק העבודה, בעזרה במציאת עבודה במקום איכותי ומוצלח. חלק משמעותי מההצלחה של אותם סטודנטים, היא התמיכה, האוזן הקשבת והסובלנות שצוות המכללה מגלה כלפיהם. אין מקום נוסף כמו המכללה האקדמית בוינגייט, תגיעו ותתרשמו!

מאמרים רלוונטים נוספים

הכל אישי: הדור החדש של מאמני הכושר

26/01/2017

קרא עוד

אימון קבוצתי זה טוב או רע

28/05/2014

קרא עוד

התמודדות עם קור בלילה במדבר וכיצד זה קשור לבעיות קשב וריכוז?

14/01/2015

קרא עוד

לימודי הידרותרפיה

24/03/2014

קרא עוד

תרומה שאינה נמדדת במילים

29/12/2013

קרא עוד

לימודי נטורופתיה- רפואה משלימה

28/08/2013

קרא עוד