דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

קורס מדריכי חדר כושר

בחדר הכושר ניתן למצוא מתאמנים רבים שהתמכרו לכושר בצורה טובה, מה שאומר שהם נמצאים שעות רבות בחדר הכושר בעזרה לאחרים. האדרנלין בשמיים, הדופק מואץ וכל מה שהם יכולים לחשוב עליו הוא להדריך את המתאמנים האחרים ולעזור להם במהלך האימון. חלק מהאנשים הללו ממשיכים לעשות זאת בשביל ההנאה שלהם, אך ישנם כאלו שפועלים בחוכמה והופכים את האהבה שלהם לקריירה אמיתית, כזו שגם גורמת להם להנאה וגם משלמת להם משכורת בסוף החודש. המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה מדריכים באמצעות קורס מדריכי חדר כושר, שבסיומו הם מקבלים תעודת הכשרה של מדריך חדר כושר, מה שמקנה להם הרשאה להדריך מתאמנים אחרים בחדר כושר. המכללה האקדמית בוינגייט מכשירה מדריכים לאימון קטינים עד גיל 16 בחדר כושר. המדריכים לעתיד לומדים את הבסיס לתנועות גוף האדם והמרכיבים השונים לכושר גופני, הכולל גם תזונה נכונה לשמירה על בריאותו של המתאמן בחדר הכושר.

תכנית לימודים

קורס מדריכי חדר כושר כולל 180 שעות לימוד אקדמיות, מתוכן   30 שעות בלימודי אנטומיה, 45 שעות בלימודי פיזיולוגיה, 30 בלימודי תזונה, 15 שעות בלימודי פציעות ספורט ו-30 שעות בלימודי פעילות גופנית ובריאות. בנוסף על כל תלמיד לעבור בהצלחה קורס רפואה ראשונה הכולל 28 שעות לימוד בלעדיו התלמיד לא יוכל לקבל את התעודה. תנאי הקבלה מחייבים את המועמד להיות בן 17 לפחות, עם רקע אישי בספורט, אישור רפואי שמעיד כי בריאותו תקינה וכמובן לעבור בהצלחה ראיון אישי ומבחן מעשי. המכללה האקדמית בוינגייט מציעה מגוון תחומים מעניינים ללמידה, בשילוב עם לימודי קורס מדריכי חדר כושר. כל תלמיד יכול להתמחות במקצועות נוספים, תלוי באופן ההתמקצעות שבחר. מדריכי חדר כושר טובים עם אנשים וטובים במגע, לכן רבים מהם לוקחים גם קורסים ברפואה משלימה כגון קורס בעיסוי או ברפלקסולוגיה, מה שנותן להם אופציות נוספות בשוק התעסוקה.

הקמפוס

המכללה האקדמית בוינגייט נמצאת בלב השרון ליד הים, באזור פסטורלי, שקט ונעים, המקנה אווירה טובה בתחילת כל יום לימודים. במכללה צוות מרצים מעולה המדריך את התלמידים להיות הטובים ביותר במה שהם עושים. קורס מדריכי חדר כושר הוא קורס אחד, מתוך רשימה של מגוון גדול של קורסים לבחירה, שמעניקים לתלמידים את הכוח לעסוק במקצוע שהם אוהבים, באופן מקצועי ולא רק חובבני. המכללה האקדמית בוינגייט מלווה את התלמידים במהלך הלימודים ואת הבוגרים בסיום, בחיפוש אחר עבודה שמתאימה לרמה הגבוהה שלהם. 

מאמרים רלוונטים נוספים

פעילות גופנית ומים- איך זה רץ ביחד?

27/05/2014

קרא עוד

המלצה לטיול באתרי מורשת עולמית בישראל שהוכרו על ידי ארגון אונסק"ו

23/06/2015

קרא עוד

שתיית ברד במהלך תחרות טריאתלון

04/08/2013

קרא עוד

קורס מדריכי כדורסל - עם המרצים הטובים ביותר בארץ

03/03/2014

קרא עוד

מה חשוב לדעת על לימודי נטורופתיה לפני הרשמה

10/09/2012

קרא עוד

מדריך ספורט

17/03/2014

קרא עוד