חיפוש סגור

קורס מדריכי חדר כושר במכללת וינגייט

כיום, כאשר אנחנו מודעים יותר מאשר בעבר לבריאות שלנו, התזונה והכושר הפכו להיות חלק נכבד מכל אחד מאתנו, באמצעות רוטינה חשובה שחשוב להתרגל אליה, בכדי לשמור על אורח חיים בריא. עם השנים נפתחים יותר ויותר חדרי כושר ומועדוני ספורט, בכדי לאפשר לנו להיכנס לכושר ולשפר את המצב הקיים. עם הביקוש הגדול, בעודנו עדים לעליה גדולה בנרשמים לחדרי הכושר, חשוב לעלות בהתאם את ההיצע. במידה ואתם עוסקים בספורט ומעוניינים להרחיב את הסמכות שלכם בתחום, כדאי להתעניין בתחום מבחינה מקצועית ולעבור קורס מדריכי כושר במכללה האקדמית בוינגייט. הקורס מקנה לכם את הכלים החיוניים בכדי שתהיו מוכנים להתמודד מול כל סיטואציה בתחום. מלבד שיעורים מעשיים, בקורס תלמדו גם חומר עיוני, המלמד על גוף האדם, כיצד השרירים עובדים, אילו תרגילים מתאימים לסיטואציות שונות, כיצד לאמן אחד על אחד באופן אישי, תפקידם של המכשירים הנייחים והניידים בחדר הכושר, תזונה נכונה וכן הלאה.

למי זה מתאים?

קורס מדריכי חדר כושר מיועד לאנשים שרוצים להתמקצע בתחום ולהרחיב את האופקים, לקריירה עתידית, אך גם לאנשים שמחפשים מקצוע זמני עם משכורת טובה. עבודה עם אנשים בתוך חדר כושר, זו עבודה מאוד מאתגרת שבסופו של כל יום עבודה אתם תרגישו שעשיתם משהו למען אחרים ותלכו לישון מסופקים מבחינה מקצועית. קורס מדריכי חדר כושר מועבר במכונים שונים ובאוניברסיטאות שונות, אליהן תוכלו להירשם באמצעות מענק שחרור מהצבא או באופן עצמאי. בכדי להיות מוכנים לתפקיד, הקורס דורש מכם להיות אנשים נחושים בעלי מוטיבציה, שמוכנים לקחת אחריות על הכושר ועל בריאותם של אחרים.

זמן כושר

אומנם החיים של כולנו מעט תובעניים, חיי השגרה סוחפים אותנו למסלול מסוים שלא תמיד מאפשר לנו את הזמן לדאוג לעצמנו. היום שלנו מתקצר מאחר וברוב הזמן אנחנו נוטלים חלק נכבד מאחריות חיי היומיום, אם בעבודה, בגידול הילדים ובתמיכה במשפחה. גם לאנשי עסקים יש את השעות המתות במהלך היום, בהן הם יכולים לברוח לשעה או שעתיים בכדי להתאמן, לצבור כוחות מחודשים ולשפר את סיבולת לב הריאה, למנוע מחלות לב ולהאריך חיים. קורס מדריכי חדר כושר מלמד את התלמידים כיצד לעורר את המוטיבציה אצל המתאמן ולהשפיע עליו להתמיד בכושר, גם כשאין זמן.

מאמרים רלוונטים נוספים

מה משותף ליוגה ולתמנון?

15/07/2019

קרא עוד

אימון כוח – אימון התנגדות

07/02/2013

קרא עוד

"לשבת או לקום"? לארגונומיה הפתרונות

31/01/2016

קרא עוד

קורס מורי דרך כהמלצה לחייל המשוחרר

09/09/2012

קרא עוד

מה הקשר בין הליצן, הלוחם, המרצה והסקרן?

01/01/2013

קרא עוד

סדנת ניווט - רכבי שטח

27/01/2015

קרא עוד