דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

קורס מדריכי כדורגל בוינגייט

תחום ההוראה בישראל אינו מפותח דיו בכדי להתמודד באופן שוטף ברמה בינלאומית מול מדינות אחרות, במיוחד לא בספורט. ניתן לראות את ההבדל בין הרמה של התלמידים בישראל לבין התלמידים בחו"ל, שכבר מגיל צעיר מקבלים מלגות לימודים לאוניברסיטאות נחשבות, רק בזכות ההצלחה שלהם בקבוצה המקומית בבית הספר. בכדי להעלות את הרמה בבתי הספר, חשוב להדריך צעירים בצורה מקצועית בקורסים בתחומים שונים, כגון קורס מדריכי כדורגל. הקורס מתאים למי שיש בידו רקע אישי בכדורגל, הוא יידרש לעבור מבחן מקצועי ומבחן עיוני בכדורגל. אומנם כדורגל הוא משחק, אך הוא מצריך הרבה חשיבה ואסטרטגיה נבונה, מעבר לפעולות הפיזיות.

הדרכה עם ניסיון אישי

קורס מדריכי כדורגל מתקיים תוך כדי תמיכה חוקית של משרד החינוך ומתקיים לפי הדרישות של אגודת הספורט. בקורס ידריכו את התלמידים מיטב המאמנים של ישראל, שמעבר ללימודים, יעניקו לתלמידים טיפים מניסיון אישי של הצלחה. בקורס יועברו לימודי פיזיולוגיה, אנטומיה והכרות מעמיקה עם גוף האדם, זאת מאחר ומדובר בפעילות פיזית שמצריכה מהגוף כושר גופני מסוים ויכולות מסוימות, שלא קיימות אצל כל אדם. כמו כן, על המאמן להיות מספיק מיומן בכדי להבין את החזקות והחולשות של כל שחקן, בכדי להציב כל אחד מהם במקום הנכון ובזמן הנכון.

למה כדאי להיות מאמן כדורגל?

כדורגל הוא ענף ספורט מאוד פופולארי בעולם, לו מספר רב של אוהדים, עם אופי מיוחד המאופיין לאוהדי הכדורגל. המדיה מסקרת אירועי ספורט שונים, אך בעיקר את הכדורגל, מאחר והעולם אוהד אותו במיוחד. ילדים מעריצים את שחקני הכדורגל בארץ ובעולם, חולמים להיות בנעליהם במלוא מובן המילה, לשחק בנבחרות נעלות, להרוויח משכורת עם מספר רב של אפסים, לחיות את החיים בלי להציב גבולות ולהיות מפורסמים בזכות יכולת משחק.

הצעד הבא

קורס מדריכי כדורגל במכללה האקדמית בוינגייט מאפשר לימודי הדרכה לכדורגל ילדים ונערים, עבור שחקני כדורגל שמעוניינים לקחת חלק ביצירת טכניקות עבור המשחק ולא רק לשחק אותו. הכדורגל מצריך מחשבה רבה על כל צעד וחשוב לתכנן את המהלכים בקפידה, להבין את הכדורגל על בוריו ולדגול בשיטות אימון עם טקטיקות נכונות. כל זאת ועוד, ניתן לרכוש את הידע ואת הטכניקה, על ידי קורס מדריכי כדורגל.

מאמרים רלוונטים נוספים

מאמן כדורסל טוב

19/11/2012

קרא עוד

השפעתו ועיצובו של שחקן צעיר כאדם על ידי מאמן הכדורסל

18/04/2013

קרא עוד

האם ריצה מהירה באמת מזיקה יותר לברכיים?

29/09/2015

קרא עוד

קורס רפואה משלימה

16/06/2014

קרא עוד

אם את רוצה ילדים רגועים נינוחים ושלווים זה בשבילך

28/07/2013

קרא עוד

התמודדות עם קור בלילה במדבר וכיצד זה קשור לבעיות קשב וריכוז?

14/01/2015

קרא עוד