חיפוש סגור

קורס מדריכי כדורגל בוינגייט

תחום ההוראה בישראל אינו מפותח דיו בכדי להתמודד באופן שוטף ברמה בינלאומית מול מדינות אחרות, במיוחד לא בספורט. ניתן לראות את ההבדל בין הרמה של התלמידים בישראל לבין התלמידים בחו"ל, שכבר מגיל צעיר מקבלים מלגות לימודים לאוניברסיטאות נחשבות, רק בזכות ההצלחה שלהם בקבוצה המקומית בבית הספר. בכדי להעלות את הרמה בבתי הספר, חשוב להדריך צעירים בצורה מקצועית בקורסים בתחומים שונים, כגון קורס מדריכי כדורגל. הקורס מתאים למי שיש בידו רקע אישי בכדורגל, הוא יידרש לעבור מבחן מקצועי ומבחן עיוני בכדורגל. אומנם כדורגל הוא משחק, אך הוא מצריך הרבה חשיבה ואסטרטגיה נבונה, מעבר לפעולות הפיזיות.

הדרכה עם ניסיון אישי

קורס מדריכי כדורגל מתקיים תוך כדי תמיכה חוקית של משרד החינוך ומתקיים לפי הדרישות של אגודת הספורט. בקורס ידריכו את התלמידים מיטב המאמנים של ישראל, שמעבר ללימודים, יעניקו לתלמידים טיפים מניסיון אישי של הצלחה. בקורס יועברו לימודי פיזיולוגיה, אנטומיה והכרות מעמיקה עם גוף האדם, זאת מאחר ומדובר בפעילות פיזית שמצריכה מהגוף כושר גופני מסוים ויכולות מסוימות, שלא קיימות אצל כל אדם. כמו כן, על המאמן להיות מספיק מיומן בכדי להבין את החזקות והחולשות של כל שחקן, בכדי להציב כל אחד מהם במקום הנכון ובזמן הנכון.

למה כדאי להיות מאמן כדורגל?

כדורגל הוא ענף ספורט מאוד פופולארי בעולם, לו מספר רב של אוהדים, עם אופי מיוחד המאופיין לאוהדי הכדורגל. המדיה מסקרת אירועי ספורט שונים, אך בעיקר את הכדורגל, מאחר והעולם אוהד אותו במיוחד. ילדים מעריצים את שחקני הכדורגל בארץ ובעולם, חולמים להיות בנעליהם במלוא מובן המילה, לשחק בנבחרות נעלות, להרוויח משכורת עם מספר רב של אפסים, לחיות את החיים בלי להציב גבולות ולהיות מפורסמים בזכות יכולת משחק.

הצעד הבא

קורס מדריכי כדורגל במכללה האקדמית בוינגייט מאפשר לימודי הדרכה לכדורגל ילדים ונערים, עבור שחקני כדורגל שמעוניינים לקחת חלק ביצירת טכניקות עבור המשחק ולא רק לשחק אותו. הכדורגל מצריך מחשבה רבה על כל צעד וחשוב לתכנן את המהלכים בקפידה, להבין את הכדורגל על בוריו ולדגול בשיטות אימון עם טקטיקות נכונות. כל זאת ועוד, ניתן לרכוש את הידע ואת הטכניקה, על ידי קורס מדריכי כדורגל.

מאמרים רלוונטים נוספים

שיטות טיפול נטורופתיות: אירידיולוגיה

19/11/2012

קרא עוד

ההשתלמות השנתית למאמני הכדורשת בישראל

29/01/2017

קרא עוד

הטיפול הנטורופתי

09/09/2012

קרא עוד

לימודי נטורופתיה- אופציה אלטרנטיבית

16/06/2014

קרא עוד

החיים אחרי הקורונה - התמודדות עם פיטורין: 5 צעדים להתמודדות וצמיחה

03/06/2020

קרא עוד

פסח - מעבדות לחרות

24/03/2013

קרא עוד