חיפוש סגור

לימודי פרחי באך

הכשרת מטפלים בפרחי באך

רקע לקורס פרחי באך

תמציות "פרחי באך" נקראות על שמו של ד"ר אדוארד באך M.D., רופא ומנתח אנגלי, שהאמין שיש קשר ישיר בין מצבו הרגשי/נפשי/חוויתי של האדם לבין מצבו הבריאותי ושההרמוניה המופרת ע"י אורח חייו והתנהגותו וכן ע"י ספקותיו, פחדיו, נוקשותו, אדישותו, היא הגורם העיקרי למחלותיו ולסבלותיו. מחלותיו וסבלותיו של האדם, מרמזים על הפרת האיזון ועל יצירת קונפליקט, בין המציאות שבה הוא חי, לבין נאמנותו למהותו האמיתית. בניסיונותיו הרבים גילה ד"ר באך, שסוגים מסויימים של תפרחות פרחים אשר הושרו במים לאור השמש וחלקן גם הורתחו ולאחר מכן עברו תהליך דילול, מסייעות להחזיר לחייו של האדם את ההרמוניה.

מנחה הקורס פרחי באך

רון גילעם - מומחה לטיפול בדמיון מודרך, בפרחי באך.

קורס מיועד

לימודי פרחי באך מיועדים לאנשים המעוניינים לטפל במצבי חולי שונים באמצעות פרחי באך ולעזור לאדם לחזור לאיזון. התמציות תומכות במצבים נפשיים שונים ומחזירות לחייו של האדם את ההרמוניה. , תוך התגברות על קונפליקטים שבהם הוא מצוי. הקורס נלמד גם כחלק מלימודי נטורופתיה

תכנית לימודים

90 שעות הכוללות: לימוד מעמיק של כל אחת מ- 38 - התמציות, המתארות דפוסי התנהגות ומצבים המאופיינים על ידי - פחדים, ספקות, נוקשות, אשמה, כעסים, אדישות וכו'. תוצגנה התוצאות הצפויות בעת הטיפול הנכון בעזרת התמציות.

אפשרויות תעסוקה לאחר קורס פרחי באך

פתיחת קליניקה לעבודה עם מטופלים הסובלים מפתולוגיות שונות כשיטת טיפול העומדת בפני עצמה או כשיטה משולבת בשיטות טיפוליות רבות אחרות, ובכלל זה טיפולים ברפואה הקונבנציונלית.

תעודות

לעומדים בדרישות הקורס תוענק תעודת "מטפל בפרחי באך" מטעם Medi Win - בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית  בוינגייט .

למה אצלנו

תכנית הקורס מועברת על-ידי רון גילעם אחד מהמרצים המובילים בתחום בארץ ובעל ניסיון מעשי של שנים בתחום. הלימודים נערכים תחת קורת גג אקדמית, במכללה האקדמית בוינגייט הקיימת משנת 1944.

הרשמה מקוונת לימודי פרחי באך

מאמרים רלוונטים נוספים

לימודי פרחי באך

14/03/2011

קרא עוד