תלמידים מספרים

הורדת העמוד כקובץ- pdf הורדת העמוד כקובץ word

 
 "....היועצת הייתה אוזן קשבת, ידעה לפרגן, לעזור, דיברה עם המורים, הייתה מדווחת, נתנה לי טיפים וכלים ללמידה נכונה. באופן אישי נתנה לי פעם בשבוע זמן אישי. הרגשתי שמישהו מקשיב לי ולא שופט אותי וזה ליווה אותי עד הסוף. תמיד היה לי לאן לפנות- במשרד, בצוות המורים. במשרד תמיד עוזרים לי בכל מה שאני מבקשת וכמה שאפשר, פתוחים לקראתי. כיף לי מאוד. לא חשבתי שאגיע לזה פעם". (מספרת ט')
 
"המורים מנסים להסביר לתלמידים כך שיבינו, עונים כמה פעמים כששואלים. יש יחסים טובים עם המורים, יחס של כבוד של המורים לתלמידים, מורים מעולים, הם מאוד מעורבים, בודקים לעומק, מתעניינים באמת במה שקשה ולא מחפפים. יש להם שיטות לימוד טובות, המורה מסביר ואומר אח"כ אני אכתיב. יש לו טכניקות ללמידה וזה עוזר ומצליח. למורה למתמטיקה- יש לה שיטות מצויינות וכל פעם היא חוזרת אחורה על הדברים". (מספר ל')
 
"נהניתי היה כיף לבוא לשיעורים. השיעור היה מצחיק. עשיתי שיעורים אפילו ב- 3 בלילה.... המורים היו יותר קלילים.
המרצה דיבר בשפה שלנו , חיבר את התנ"ך לדברים עכשווים... הייתי קמה בבוקר ומרגישה שזה סבבה לבוא ללמוד, היה גמיש, היו צחוקים בכיתה, גם באנגלית היה אותו הדבר". (מספרת ש')
 
"הגעתי למכינה והייתי ב"הלם" תמיד הפחידו אותי שבאוניברסיטה אף אחד לא מכיר אותך ואתה אפס שם, אחד מאלף, ופתאום הגעתי לכאן ומצאתי מורים כאלו שמתקשרים, כשאני לא נמצא לוקחים את זה אישי, זה חשוב להם, אני משתדל לא לאכזב אותם... המורה ישבה לי על הצוואר, לא הרימה ידיים ולא הרפתה. וזה אחרי שבתיכון ניסיתי לגשת ליחידה בודדת ואף פעם לא קיבלתי יותר מ- 40". (מספר ע')
 
"כאן כיף ללמוד לא כמו בתיכון שפחדתי מהמורים. פה הם לא מתעסקים בנושא משמעת רק בלימודים, בתיכון גם לא כל כך עניין אותי ללמוד. אנשים פה רציניים יותר, הכל יותר בוגר, זה גורם לרצינות יותר מבתיכון. גם אני התבגרתי.... ביסודי לא יכולתי לשבת בכלל, לא עשיתי כלום, לא הספקתי לכתוב, לא הייתי בעניין הלימודים אולי מרוב שהיה לי קשה, זה היה סבל בשבילי". (מספרת ע')
 
"מבחינה חברתית יש קבוצות למידה, חברים מלמדים חברים, יושבים יחד מוותרים על הכל ולומדים יחד עד הלילה. אחד דוחף את השני. הקטע החברתי חזק מאוד... יש לי הרבה חברות במכינה, אנחנו לומדות פה ביחד גם פה וגם בבתים. הלימוד המשותף מאוד עוזר לי, אחת החברות היא עם קליטה מאוד מהירה והיא חוזרת איתי בבית על החומר וזה מאוד עוזר לי". (מספר ג')

לידיעתכם, 9 מתוך 10 לומדים על חשבון המדינה ולא על חשבון הפיקדון 

 לפרטים: 1-800-330-380 ,  09-8639224
לדף הפייסבוק של המכינה בוינגייט
 
 
[x] סגור
כפתור צור קשר

accessibility