דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

| | 12/07/2018

המשך קריאה - ליגת אס"א בכדורגל נשים

מאת: רפאל גבע

נבחרת המכללה האקדמית בוינגייט פתחה את עונת המשחקים במגרש שורשים בתל-אביב, כנגד נבחרת המכללה האקדמית תל אביב-יפו. למשחק הגענו בסגל חסר, שמנה שבע שחקניות: לינוי מעודה, ענבל כהן, יארה איוב, דור שלומי, שריפה אומבשי, הדר פוניס ומורן היימן. המשחק התפתח בעליונות של נבחרת המכללה האקדמית בוינגייט, הזדמנויות רבות ושליטה מוחלטת בכדור. בשונה מהלך הרוחות האקדמית תל אביב-יפו עלתה ראשונה על לוח התוצאות. בתום המחצית, נבחרת האקדמית הכפילה את מאזנה והתוצאה עלתה ל- 2-0. בנות נבחרת המכללה האקדמית בוינגייט המשיכו עם הלחץ והשליטה בכדור, אך ההזדמנויות הרבות מול השער לא נוצלו. לבסוף במהלך המחצית השנייה נפרץ הסחר ולאחר השער הראשון של יארה איוב הנבחרת 'התפוצצה' והשיגה שלושה שערים נוספים בזכות: שער של שריפה, שער נוסף של יארה ושער עצמי. הבנות נלחמו כדי שהתוצאה תעמוד על כנה. ענבל הגדילה לכוון את הבנות מעמדת השוערת, ובתום המשחק נקבע ניצחון 4-2 לבנות נבחרת המכללה האקדמית בוינגייט. במשחק בלטו הדר פוניס במשחק ההגנה ויארה שעלתה ותמכה בהתקפה מאגף ימין.

 במחזור השני, נבחרת המכללה האקדמית בוינגייט אירחה את בנות הטכניון בוינגייט. לאחר המפלה בעונה שעברה היה חשוב לבנות להגיע ולתת את הכל, כדי לצאת כשידן על העליונה מול היריבות שנוצרה בשנה שעברה. גם למשחק זה הנבחרת הגיעה בסגל חסר: לינוי מעודה, ליליאן, מלאק שחטות, ענבל כהן, זוהר פופל, דור שלומי, שחר חממי ויארה איוב.

המשחק התחיל מצוין כאשר בנות וינגייט צופפו את המשחק נהדר ומנעו מנבחרת הטכניון להגיע להתקפות ממשיות. בהמשך חוסר הבנה בהגנה גרם למבוכה, שהותירה את נבחרת וינגייט ללא מענה והטכניון מנגד כבשו- 1-0 לטכניון.

הנבחרת המשיכה ללחוץ ולאחר שתי החטאות מסמרות שיער נבחרת הטכניון 'הענישה'. בדיוק כפי שהמשפט מלמד אותנו 'כאשר לא כובשים, סופגים' הנבחרת למדה על בשרה. 2-0 לטכניון. למרות הגעה למספר הזדמנויות נוספות, בשתי מתפרצות שחתכו את הגנת וינגייט, הטכניון ניצחו 4-0.

 ליגת אס"א בכדורגל גשים

 

מאמרים רלוונטים נוספים

המשך קריאה - ליגת אס"א בכדורסל גברים

12/07/2018

קרא עוד

המשך קריאה כדורגל גברים

12/07/2018

קרא עוד

המשך קריאה - ליגת אס"א בכדורגל נשים

12/07/2018

קרא עוד

המשך קריאה כדורעף

12/07/2018

קרא עוד

תקצירים ינואר

12/07/2018

קרא עוד