חיפוש סגור

| | 12/07/2018

המשך קריאה כדורגל גברים

מאת: הרן אלגרישי

זו שנה שנייה ברציפות שצוות המאמנים מונה שלושה סטודנטים (שאולי לא שולטים בOrigion-insertion של כל השרירים באנטומיה ולא כל כך בטוחים אם אבוגדרו הינו מאהב לטיני או מונח בכימיה), מלאים ברצון לעשייה ולשינוי ומובילים את הקבוצה בדרך שלהם אל מספר מטרות.

לאחר גיבוש סגל הקבוצה שמתרחב לאט לאט, יצאנו לדרך עם משחק בית קשה מול נבחרת הכדורגל של מכללת רופין, בתאריך ה-6.12.17. חוסר התיאום והחיבור בין השחקנים היו בולטים לעין במשחק זה בעיקר במחצית הראשונה שבסיומה עמדה התוצאה על 7-1 לטובת נבחרת רופין. במחצית השנייה נבחרת המכללה התחזקה והבקיעה שלושה שערים נוספים, אך למרות זאת נחלנו הפסד בתוצאה 7-4.

הכובשים במשחק זה: בן "אני כבר לא מרחיק כדורים" אניסימוב, אלירן "יש לי שם משפחה מסובך" פנספורקר, גל "אני הקול השפוי במקום הזה" בר נוי, שחקן חדש שלנו, סטודנט שנה א'-ניר שני!!!

במחזור השני יצאנו למשחק חוץ קשה מול אלופי הליגה אשתקד, נבחרת אוניברסיטת בן גוריון, בתאריך ה-20.12.17. ידענו שהמשחק לא הולך להיות קל. בחלק נכבד מדקות המשחק עמדנו נכון על המגרש ושיחקנו נכון וטוב, אך בשאר הזמן כשלנו מולם ועשינו טעויות ששילמנו עליהן מיד. שוב הפסדנו, הפעם 8-1, אך יצאנו מעודדים מהדקות הטובות שלנו. ולראייה, מספר משחקני הקבוצה היריבה פנו אלינו בסוף המשחק והחמיאו לנו על המשחק שלנו, וטענו שהתוצאה אינה משקפת כלל את הלך המשחק. את השער לזכותנו הבקיע אלירן פנספורקר.

במחזור השלישי, שהתקיים בתאריך ה-27.12.17 אירחנו למשחק בית את נבחרתה של מכללת אשקלון, עליה לא היה לנו שום ידע מקדים. כל מי שנכח במשחק (מספר מכובד של אוהדים שלנו) יכול היה לראות מי 'בעלי הבית על המגרש', כשכבר במחצית הובלנו 4-1. במחצית השנייה לא 'הורדנו את הרגל מהגז' וכבשנו חמישה שערים נוספים, אך גם ספגנו שלושה. תוצאת הסיום הייתה ניצחון לנו 9-4.

ואלו שמות הכובשים שלנו: שגיא אלנברג (שנה א'!) - 1, ניר שני (שנה א'!) - 1, גל בר נוי - 1, אלירן פנספורקר -1, לירון בחאש (שנה א'!) - 1, בן אניסימוב - 2, אור פלד (במשחק נהדר!!!) - 2

אנו רוצים לומר תודה לכל האוהדים שמלווים אותנו במשחקי בית! זה לא מובן מאליו! המשיכו להגיע !!!

הנבחרת החדשה כוללת את הסטודנטים הבאים: דודו בן חמו, נעם מרום, יובל וורמברנד, בן אניסימוב, מייק קליינהאוז, אור פלד, אלירן פנספורקר, גל בר נוי, וליד חוארי, ניר שני, לירון בחאש, הרן אלגרישי, שגיא אלנברג, גיל שרעבי, רון שלמה.

מאמרים רלוונטים נוספים

המשך קריאה - ליגת אס"א בכדורגל נשים

12/07/2018

קרא עוד

המשך קריאה כדורעף

12/07/2018

קרא עוד

המשך קריאה - ליגת אס"א בכדורסל גברים

12/07/2018

קרא עוד

המשך קריאה כדורגל גברים

12/07/2018

קרא עוד

תקצירים ינואר

12/07/2018

קרא עוד