דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

| | 08/11/2020

קורס לניהול שיווק, פרסום ומכירות The X-Sport

רקע  קורס לניהול שיווק, פרסום ומכירות The X-Sport

הקורס יעניק למשתתפים כלים יישומיים לניהול מערך השיווק, הפרסום והמכירות בעסק בהתמקדות בתחום הספורט, הכושר ומקצועות הטיפול.

הקורס יעסוק בנושאים הבאים: בניית אסטרטגיה שיווקית אפקטיבית, שיווק דיגיטלי, בידול עסקי, היכרות עם הצרכים של קהלי היעד והתאמת המסרים בהתמקדות על טכניקות של סטוריטלינג (איך לספר סיפור טוב שיניע לפעולה), אפיון מסע הלקוחות והפעילות בערוצי השיווק והפרסום הרלוונטיים ביותר, ניהול קמפיינים בגוגל, בפייסבוק, באינסטגרם וביוטיוב, אימון מכירות מתקדם, מדידת הפעילות השיווקית והטמעת תשתיות שיווקיות שיתמכו בצמיחה של העסק. במסגרת הקורס נארח פאנל מובחר של אנשי מקצוע שמגיעים מתחום הספורט ומכירים את כל הניואנסים שחשוב לדעת.

מרכזת הקורס ניהול שיווק, פרסום ומכירות

תרי פרבר אליאסף, בעלת משרד המספק שירותי אסטרטגיה שיווק ותוכן לעסקים, סטרטאפים וארגונים חברתיים עם מיקוד בתחום החינוך, התרבות והספורט, ניסיון רב בניהול פרוייקטים בתחום הספורט התחרותי, מרצה ומנחה קורסים וסדנאות אסטרטגיה ושיווק לקהל מקצועי, ומשמשת כמנטורית לעסקים מטעם קרן שמש.


קהל היעד לקורס ניהול שיווק, פרסום ומכירות

הקורס מיועד למנהלי מרכזי ספורט, מועדוני כושר, סטודיו, מאמנים אישיים, מטפלים במקצועות הרפואה המשלימה, מדריכי כושר ותנועה. למנהלים מקצועיים שרוצים לשפר את יכולות השיווק והמכירה שלהם בעידן הדיגיטלי וכמובן לבוגרי לימודי תעודה במרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט במקצועות ספורט, כושר ובריאות.
הקורס ידגיש ויקנה את הידע, הכלים והמיומנות הנדרשת להתנהלות נכונה בעסק שתוביל אתכם לצמיחה עסקית ולשיווק מחוץ לקופסא.

תכנית הלימודים בקורס ניהול שיווק, פרסום ומכירות

תכנית הלימודים תתמקד בהקניית כלים מתקדמים בשיווק דיגיטלי כולל ניהול קמפיינים ברשתות חברתיות, מציאת הבידול העסקי הייחודי, 'שיווק לא שיווקי, סטוריטלינג, ערוצי שיווק אופלייניים, קריאייטיב מניב, טקטיקות לניהול מכירות, חווית לקוח, מיתוג, ניהול קהילות, שיווק מתקדם ביוטיוב ועוד.

תעודה בקורס ניהול שיווק, פרסום ומכירות

לעומדים בהצלחה בכל מטלות הקורס תוענק תעודת השתלמות  בניהול השיווק, הפרסום והמכירות במקצועות הספורט, הכושר והבריאות מטעם המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט).

היקף הלימודים בקורס ניהול שיווק, פרסום ומכירות: 40 שעות

 פרטים נוספים:

ייתכן כי הלימודים יתקיימו  בלמידה מרחוק

 למה ללמוד אצלנו ניהול שיווק, פרסום ומכירות:

זה לא עוד קורס תאורטי מלמעלה. זו תכנית מעשית וממוקדת בתחום הכושר, הבריאות והספורט, בה תלמדו ברגליים איך לשווק ולמכור את השירותים שלכם, מאנשים מהתחום שלכם שכבר התמודדו עם מה שאתם חווים היום. 

אתם יוצאים מהקורס עם תכנית שיווק שכוללת אסטרטגיית שיווק ומכירות אפקטיבית ומותאמת לכם, ועם כל היכולות להתחיל לנהל את העסק והשיווק שלכם ולהתחיל לייצר הצלחות.

כל זה, פלוס תעודת סיום מהמרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט (קמפוס וינגייט), שכבר הכשירה אי אילו דורות של מקצוענים בתחום הספורט, הכושר והבריאות ומביאה לשולחן ידע, ניסיון ומרצים מהשורה הראשונה.