הכשרת מאבחנים בנומרולוגיה

הכשרת מאבחנים בנומרולוגיה על פי תאריך הלידה – תאריך לידה לא רק מספרים 

תאריך הלידה הוא פרמטר אחד ממכלול הפרמטרים המייצגים אותנו. כשנבין לעומק את משמעות תאריך הלידה נבין עד כמה פרמטר זה חשוב להתפתחותנו. תאריך הלידה משקף את נתיב הגורל של כל אחד ואחת מאתנו. ביום לידתנו אנו מקבלים ארגז כלים, כישורים ויכולות. הבנת משמעות הספרות בתאריך לידתנו תאפשר לנו להשתמש בכלים, בכישורים ובמתנות שקיבלנו בצורה הטובה ביותר ונדע איך להפוך "כל לימון ללימונדה". 

מטרת הקורס:
בעזרת תהליכים חווייתיים בקורס תקבלו כלים אשר יאפשרו לכם להבין אינדיווידואלית את משמעות תאריך הלידה של כל אחד ואחת מכם, ולקבל תובנות להעצמה אישית ולהתפתחות. 

מנחת הקורס:
דורית רויזמן, מנחה סדנאות "למודעות עצמית", ל"כירולוגיה" (אבחון כף היד) ו"טארות" זה עשרים שנה במכללות שונות בארץ. מאבחנת ומייעצת בעזרת נומרולוגיה, כף היד וטארות. מאמנת אישית וזוגית.

היקף הקורס:

19 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות כל מפגש. סה"כ 76 שעות אקדמיות.

תכנית הלימודים:
ניתוח תאריך הלידה בעזרת תהליכים חווייתיים ומעשיים. קבלת כלים להבנת משמעות כל סִפרה וספרה וההיבט האבחוני שלה בתאריך הלידה. 
זהו קורס ייחודי אשר פותח בידי המנחה. הקורס מתאים הן למי שאין לו ידע בנומרולוגיה והן למי שיש לו ידע בתחום, מי שעוסק בזה ורוצה להרחיב את הידע ולהעמיק.

תעודות:
למסיימים שיעמדו בדרישות הקורס תוענק תעודת "מאבחן בנומרולוגיה על פי תאריך הלידה" מטעם Medi Win – בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט.

 

[x] סגור
כפתור צור קשר

accessibility