דף הבית > אודות המכללה > פרסומי המכללה > ניוזלטר המכללה האקדמית בוינגייט > ידיעון 2011 > ידיעון יולי - המכללה האקדמית בוינגייט >

מידעון המכללה האקדמית בוינגייט - יולי 2011

לא ניתן לראות את הניוזלטר? לחץ/י כאן
המכללה האקדמית בוינגייט: הצטרפו אלינו לפייסבוק צפו בנו ביוטיוב עקבו אחרינו בטוויטרמטפלים ברפואה משלימה- מעיסוק לעסק
אחד מתחומי העיסוק המרכזיים שלי הוא ליווי עסקים בהקמה ובעיקר התמחות במטפלים בתחום הרפואה המשלימה. לא אחת אני שואל  את עצמי- מדוע מטפלים מוצלחים ורבים כל כך בתחום הרפואה המשלימה אינם מצליחים לתרגם את כשרונם ומרצם לכדי עסק מצליח ורווחי? מדוע הם אינם מצליחים להפוך את הידע שרכשו לכדי קליניקה משגשגת ויומן טיפולים מלא עד אפס מקום? שהרי אצל רבים מהם אין מדובר בבעיה של כשרון כמטפל. אם כן, מה משתבש?

להמשך כתבתו של אורי שקד -  לחצו כאן
 


המלצות לצריכה נבונה


  כולנו מייחלים לחיים דבש, מתוקים, מגוונים, אנרגטיים ובריאים, אך בדרך כלל מחכים או מוצאים תירוצים שונים מדוע זה לא הזמן הנכון לעשות את השינויים הנחוצים. אין טעם להפוך החלטה שכזו לעוד ניסיון כושל. כדי לעשות שינויים כבדי משקל שיתרמו לעליה באיכות החיים, אין צורך לחכות לראש השנה או לאירוע מיוחד, ואפשר בכל רגע לצאת לדרך חדשה.

להמשך הכתבה - לחצו כאן


חדשות המכללה

 
 מחקרים
Atypical acquisition and atypical expression of memory consolidation
gains in a motor skill in young female adults with ADHD
מאמר שנכתב על-ידי אסתר עדי-יפה, אורלי פוקס ואבי קרני.

אימון ולמידה של רצף תנועתי המערב התנסויות רבות, מפתח זיכרון לרצף הנלמד המכונה 'זיכרון פרוצדורלי'. רכישת הרצף התנועתי מתפתחת בשני שלבים עיקריים, מהיר, מיד לאחר האימון, ומאוחר. השיפור המאוחר בביצוע הינו ביטוי לתהליכי גיבוש (קונסולידציה) של הזיכרון הפרוצדורלי, שתוצאתו שימור ארוך טווח של המטלה.

שלבי הלמידה נחקרו רבות בקרב אוכלוסיה רגילה אך לא נחקרו כלל בקרב אוכלוסיות מיוחדות. הפרעת קשב וריכוז (ADHD) היא אחת מהפרעות ההתנהגות הנפוצות ביותר. מטרת המחקר היתה לחקור את יכולת הלימוד של רצף תנועתי באצבעות בקרב מבוגרות צעירות עם ADHD , והשוואת מהלך הלמידה לזה של קבוצת מבוגרות צעירות ללא לקות קשב. 

לצפייה במאמר - לחץ כאן
 


האם אתם מוכנים לאסון הבא?

  אסונות פתע רחבי היקף (בכינויים המקצועי - אפר"ן) נחלקים לשני סוגים – אלה המתרחשים בעקבות תופעות טבע כגון רעידות אדמה, גלי צונאמי, דליקות יער, שיטפונות, התפרצויות הרי געש וכיוצ"ב, ואלה המתרחשים בעקבות מעשה ידי אדם, כגון דליפת חומרים מסוכנים, תקלות בכורי כוח גרעיניים, פיצוץ מאגרי דלק, זיהומי-פתע של מקורות מים, מלחמה, חבלה וכיוצ"ב. 

להמשך כתבתו של ניר רן, מנהל בית הספר לניהול אבטחה וחירום  - לחצו כאן

מהי צליפת שוט?

צליפת שוט הינה בהגדרה "תאוצה או האטה" שנגרמה לגוף האדם אשר אינו מוכן לאירוע זה.  צליפת שוט מהווה פגיעה טוטלית של הגוף בעקבות הכנסת אנרגיה קינטית למערכת.  במילים אחרות בגלל שהאדם באוטו אינו רואה מה שהולך לקרות המערכת השרירית שלו לא סופגת את עוצמת המכה, והמכה יכולה להיות מאוד חזקה, תארו לעצמכם את הכוח הדרוש לשבור או להביא לדפורמציה של פגוש המכונית....

להמשך הכתבה - לחצו כאן
 


קורסים קרובים

שלוחת ירושלים:
מדריכי כדורסל
ייפתח ב-1.8
מדריכי כושר אישי
ייפתח ב-11.7
מדריכי שחייה
ייפתח ב-1.8

שלוחת תל-אביב:
מדריכי התעמלות
ייפתח ב20.7
מדריכי אקרובטיקה
ייפתח ב-20.7
מדריכי הקמת קבוצות מעודדות
ייפתח ב-20.7

שלוחת ראשון-לציון:
מדריכי כדוריד
ייפתח ב-20.7


יצירת קשר עם המכללה האקדמית בוינגייט: חייגו חינם    או שלחו לנו מייל
להסרה לצמיתות מהרשימה לחצו כאן: 
Unsubscribe me from this contact list

קישור למפת הגעה למכללה
כפתור צור קשר
[x] סגור
שם מלא *
דוא”ל *
טלפון
הערות
אני מסכים לקבל מהמכללה בוינגייט פרסומים